Od 1 września 2011r. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości  w Zakopanem otwiera nową niepubliczną Zasadniczą Szkołę Zawodową o uprawnieniach szkoły publicznej.
Dnia  15 marca 2011r. decyzją Starosty Tatrzańskiego, po uzyskaniu pozytywnej opinii Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie z dnia 28 lutego2011r. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem otrzymała uprawnienia szkoły publicznej z dniem rozpoczęcia działalności t.j. z dniem 1 września 2011 roku oraz została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem E.4330.43

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem przyjmuje  absolwentów Gimnazjum, którzy:
- nie ukończyli 18 roku życia,
- zawarli umowę o pracę w celu nauki zawodu z pracodawcami (otrzymują wynagrodzenie) w następujących zawodach:
cykl 3 letni
-fryzjer
-stolarz
-mechanik pojazdów samochodowych
-elektryk
-murarz
-cukiernik
-elektromechanik pojazdów samochodowych
-blacharz pojazdów  samochodowych
-monter instalacji i urządzeń sanitarnych
-elektromechanik
-technolog robót wykończeniowych
-piekarz
-malarz tapeciarz
-posadzkarz
-ślusarz
-złotnik
-krawiec
-kamieniarz
-cieśla
 -rzeźnik-wędliniarz
cykl 2 letni
-sprzedawca
-kucharz małej gastronomii
-blacharz
-lakiernik
Szkoła jest bezpłatna (nie pobiera czesnego); o przyjęciu decyduje komisja rekrutacyjno?kwalifikacyjna powołana przez Dyrektora Szkoły.
Zainteresowanych zapraszamy do biura Cechu w Zakopanem ul. Gimnazjalna 1,  I piętro.

12092617
12024321