Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem prowadzi wynajem pomieszczeń biurowych w Domu Rzemiosła, którego jest właścicielem. Budynek ten znajduje się w centrum Zakopanego przy ul. Gimnazjalnej 1.

Lokalizacja w centrum miasta, w rejonie gdzie mają swoje siedziby: Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, ZUS, Starostwo Tatrzańskie, Sąd, węzły komunikacyjne PKP, PKS i BUS, przy budynku znajduje się parking dla klientów/petentów, a także najemców.

Na I piętrze budynku Cechu znajduje się sala widowiskowo-konferencyjna na ok. 100 miejsc,
Sala do wynajęcia w budynku Cechu, jest wysoka na dwie kondygnacje co zapewnia komfort świeżego powietrza, pomieszczenie posiada przeszkloną ściana zewnętrzną dzięki czemu zapewnione jest naturalne oświetlenia sali w ciągu dnia. Podwyższenie na części sali (scena) ułatwia widoczność słuchaczom/kursantom w wypadku przeprowadzania pokazów, demonstracji, zarówno praktycznych jak i z wykorzystaniem sprzętu. Istnieje również możliwość wynajęcia dodatkowego małego zamykanego pomieszczenia na sprzęt lub pomoce dydaktyczne. Kuchnia dostępna dla gości części noclegowej stwarza możliwość przyrządzania szybkich posiłków (śniadania, kolacje itp.).

Lokalizacja budynku przy ul. Gimnazjalnej w rejonie dworców autobusowego, PKP i BUS, jak również istnienie koło budynku parkingu ułatwia uczestnikom szkoleń dogodny dojazd. Nie ma również problemu z dłuższym uczestniczeniem w zajęciach, gdyż budynek jest dozorowany przez 24 godziny na dobę.

Obecnie w naszym budynku mieszczą się m.in. Apteka, Pasmanteria,Biuro Notarialne, Kantor wymiany walut, Biuro przedstawicielstwa PZU, Gabinety lekarskie, Pracownia protetyki dentystycznej, Biuro rachunkowe "Delete" i "Fakturka", Sklep komputerowy "And Computers", Biuro zarządzania nieruchomościami "Administratum",Biuro Gazety Krakowskiej.
 
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów nawiązania współpracy.

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości

ul. Gimnazjalna 1,  34-500 Zakopane

tel 18 20 68501  fax 18 20 68334

tel. rezerwacja - pokoje gościnne 18 20 68 780

 • Reklama na elewacji budynku.
  Proponujemy Państwu do wynajęcia pod reklamę wielkoformatową elewację naszego budynku.
  Wymiary : ok 200 m2 do 20 metrów szerokości na do 10 metrów wysokości.
  Reklama wielkoformatowa daje nieograniczone możliwości kreacyjne, trudne do osiągnięcia przy użyciu innych mediów.
 • Reklama na stronie internetowej Cechu.
 • Reklama w budynku Cechu.
  Oferujemy możliwość umieszczenia na ścianach na korytarzach wewnątrz naszego budynku reklam o formacie do B1: w części usługowej (gabinety lekarskie) lub w części hotelowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Cechu.