W dniu 21 maja 2024r odbyło się Walne  Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem. W zebraniu uczestniczyli członkowie zakopiańskiego Cechu ale także  przedstawiciele Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości z Nowego Sączu w osobach Prezesa Izby Tadeusza Szewczyka i  Dyrektora Biura Izby Beaty Rzepieli . Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Cechu . Prezes Zarządu Cechu Franciszek Kaletka w towarzystwie przedstawicieli Izby Rzemiosła z Nowego Sączu dokonał wręczenia odznaczeń rzemieślniczych dla wyróżniających się rzemieślników. Odznaczenia otrzymali :

Maciej Rzankowski - Złoty medal im. J. Kilińskiego " Za zasługi dla rzemiosła polskiego" ,

Bożena Olejniczak - Srebrny medal im. J .Kilińskiego " Za zasługi dla rzemiosła polskiego " ,

Andrzej Jarząbek - Srebrny medal im. J. Kilińskiego " Za zasługi dla rzemiosła polskiego".

Odznaczonym gratulujemy !.

Zdjęcia : Józef Piech