"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."

Dyrekcji, Nauczycielom Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem oraz Mistrzom zawodu w Dniu Edukacji Narodowej  w podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi dla kształconej młodzieży, w imieniu swoim i całego Zarządu Cechu oraz pracowników Biura Cechu życzę dużo wytrwałości, dalszych sukcesów zawodowych oraz aby Wasza aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców a także była źródłem osobistej satysfakcji.

Prezes Zarządu - Starszy Cechu

Franciszek Kaletka